Silver partner
8
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7285
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (4)

  • Brick
    285 000 $
    1 619 $/м²

    Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 4-Г

    4 кімнати
    176 / 102 / 15 м²
    поверх 14 з 25
    2010 рік побудови
    сьогодні
    просп. Валерія Лобановського, 4Г ЖК «Олександрівський», Солом’янський район Поверх — 14 / 25 Загальна площа — 176 м² Житлова площа — 102 м² Площа кухні — 15 м² До продажу пропонується простора 4-кімнатна квартира з коштовним дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі «Олександрівський» Функціональне та продумане планування: три окремі спальні, велика вітальня з каміном, кухня з кладовою, кабінет, гардеробна, пральня та три санвузли. Вся столярка та меблі виконані з натурального дерева (дуб) за індивідуальним замовленням. Квартира повністю укомплектована преміальною технікою Smeg, сантехнікою Villeroy & Boch та Ravak. У кожній кімнаті встановлені кондиціонери Daikin, теплі пі...
    Рієлтор
  • Brick
    215 000 $
    2 015 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 109

    3 кімнати
    107 / 40 / 21 м²
    поверх 23 з 25
    2021 рік побудови
    сьогодні
    ЖК Володимирський Вул. Антоновича 109 Ст. метро Палац Україна Ст. метро Олімпійська Загальна площа - 106.7 м2 Площа житлова - 40 м2 Площа кухні - 21 м2 Кімнат - 3 Поверх 23/25 (Висота стелі - 3м) • Квартира 3к під ремонт з чистовою обробкою. Панорамні вікна з видом на місто, утеплення мінеральною ватою. • ЖК бізнес класу. Зі зручностей: підземний та гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Палац Україна 6 хв пішки. Ціна 215 000$ Ціна 2 015$ за м2
    Рієлтор
  • Brick
    205 800 $
    3 000 $/м²

    Предславинська вул., 20-А

    1 кімната
    69 / 21 / 34 м²
    поверх 9 з 25
    2021 рік побудови
    сьогодні
    ЖК Metropole Вул. Предславинська 20А Ст. метро Олімпійська Ст. метро Палац Україна Загальна площа - 68.6 м2 Площа житлова - 21.2 м2 Площа кухні - 34.2 м2 Кімнат - 1 Поверх 9/25 • Квартира 1к під ремонт. Окрема спальня, санвузол, кухня-вітальня. Панорамні вікна з видом на місто. • ЖК преміум класу. Зі зручностей: закрита територія, підземний паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Олімпійська 14 хв пішки. Ціна 205 800 USD Ціна 3 000 USD за м2
    Рієлтор
  • Brick
    110 000 $
    2 412 $/м²

    Європейського Союзу просп. (Правди), 41-Д

    1 кімната
    46 / 16 / 18 м²
    поверх 22 з 25
    2018 рік побудови
    сьогодні
    проспект Європейського Союзу, 41-Д | ЖК «V Квартал» | Подільський район Технічні характеристики: • Поверх: 22/25 • Загальна площа: 45.6 м² • Житлова площа: 15.7 м² • Площа кухні: 17.6 м² • Рік побудови: 2019 • Документам більше 3-х років Стильна 1-кімнатна квартира у житловому комплексі комфорт-класу «V Квартал» на Виноградарі. Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом, де продумана кожна деталь для комфортного життя. Велика кухня-вітальня стане центральним місцем квартири та чудово підійде як для відпочинку, так і для прийому гостей. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: холодильник, варильна поверхня, духова шафа — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат....
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.