Silver partner
8
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7832
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (4)

  • Brick
    285 000 $
    1 619 $/м²

    Валерия Лобановского просп. (Краснозвездный), 4-Г

    4 комнаты
    176 / 102 / 15 м²
    этаж 14 из 25
    2010 год постройки
    сегодня
    просп. Валерія Лобановського, 4Г ЖК «Олександрівський», Солом’янський район Поверх — 14 / 25 Загальна площа — 176 м² Житлова площа — 102 м² Площа кухні — 15 м² До продажу пропонується простора 4-кімнатна квартира з коштовним дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі «Олександрівський» Функціональне та продумане планування: три окремі спальні, велика вітальня з каміном, кухня з кладовою, кабінет, гардеробна, пральня та три санвузли. Вся столярка та меблі виконані з натурального дерева (дуб) за індивідуальним замовленням. Квартира повністю укомплектована преміальною технікою Smeg, сантехнікою Villeroy & Boch та Ravak. У кожній кімнаті встановлені кондиціонери Daikin, теплі пі...
    Риелтор
  • Brick
    215 000 $
    2 015 $/м²

    Антоновича ул. (Горького), 109

    3 комнаты
    107 / 40 / 21 м²
    этаж 23 из 25
    2021 год постройки
    сегодня
    ЖК Володимирський Вул. Антоновича 109 Ст. метро Палац Україна Ст. метро Олімпійська Загальна площа - 106.7 м2 Площа житлова - 40 м2 Площа кухні - 21 м2 Кімнат - 3 Поверх 23/25 (Висота стелі - 3м) • Квартира 3к під ремонт з чистовою обробкою. Панорамні вікна з видом на місто, утеплення мінеральною ватою. • ЖК бізнес класу. Зі зручностей: підземний та гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Палац Україна 6 хв пішки. Ціна 215 000$ Ціна 2 015$ за м2
    Риелтор
  • Brick
    205 800 $
    3 000 $/м²

    Предславинская ул., 20-А

    1 комната
    69 / 21 / 34 м²
    этаж 9 из 25
    2021 год постройки
    сегодня
    ЖК Metropole Вул. Предславинська 20А Ст. метро Олімпійська Ст. метро Палац Україна Загальна площа - 68.6 м2 Площа житлова - 21.2 м2 Площа кухні - 34.2 м2 Кімнат - 1 Поверх 9/25 • Квартира 1к під ремонт. Окрема спальня, санвузол, кухня-вітальня. Панорамні вікна з видом на місто. • ЖК преміум класу. Зі зручностей: закрита територія, підземний паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Олімпійська 14 хв пішки. Ціна 205 800 USD Ціна 3 000 USD за м2
    Риелтор
  • Brick
    110 000 $
    2 412 $/м²

    Правды просп. (Правды), 41-Д

    1 комната
    46 / 16 / 18 м²
    этаж 22 из 25
    2018 год постройки
    сегодня
    проспект Європейського Союзу, 41-Д | ЖК «V Квартал» | Подільський район Технічні характеристики: • Поверх: 22/25 • Загальна площа: 45.6 м² • Житлова площа: 15.7 м² • Площа кухні: 17.6 м² • Рік побудови: 2019 • Документам більше 3-х років Стильна 1-кімнатна квартира у житловому комплексі комфорт-класу «V Квартал» на Виноградарі. Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом, де продумана кожна деталь для комфортного життя. Велика кухня-вітальня стане центральним місцем квартири та чудово підійде як для відпочинку, так і для прийому гостей. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: холодильник, варильна поверхня, духова шафа — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат....
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.